ساماندهی باجه های گل و مطبوعات پایتخت در سال جاری

به گزارش شهر وبلاگ، ضرغامی گفت: با مشارکت سازمان زیبا سازی و شرکت ساماندهی مساغل باجه گل و مطبوعات ساماندهی می شوند.

ساماندهی باجه های گل و مطبوعات پایتخت در سال جاری

برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ،در تشریح جزئیات طرح ساماندهی باجه های گل و مطبوعات در پایتخت گفت: در بخش ساماندهی باجه های گل و مطبوعات با دو بحث روبرو هستیم که یکی از آن ها طراحی آن است که بتوانیم از لحاظ مبلمان شهری آنها را ساماندهی کنیم که مسئولیت اصلی این امر با شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران است، اما در این بازه زمانی این اقدام به شکل اقدام مشترک بین سازمان زیبا سازی شهرداری تهران و شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران انجام می شود.

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری تهران اضافه نمود: گفت وگو ها در این زمینه اجرا شده و در حال حاضر به دنبال این هستیم تا فراخوان طراحی باجه های گل و مطبوعات را اعلام کنیم، زیرا موضوعی که باید به آن اهمیت داد همخوانی طرح جایگزین وشایسته با مبلمان شهری است.

جمع آوری بازار دستفروشان تهرانپارس با کمک شهربان

ضرغامی ادامه داد: در طراحی جدید به دنبال جمع آوری بساط جراید کف پیاده راه ها هستیم که امیدواریم با اعلام فراخوان عمومی طرح های جدید این اقدام عملی شود.

او درباره فضای تبلیغاتی بالای باجه های گل و مطبوعات گفت: باید به این نکته تاکید کنم که مسئولیت تمام تبلیغات اجرا شده در سطح شهر با سازمان زیبا سازی شهرداری تهران است، اما در دوره ای از زمان نزدیک به چهار سال گذشته، مسئولیت تبلیغات باجه های گل و مطبوعات سطح شهر برون سپاری شد و حالا ما در سازمان زیبا سازی شهرداری تهران منتظر هستیم تا با اتمام قرار داد مجدد کار تبلیغات فضای محیطی باجه های گل و مطبوعات را بر عهده بگیریم.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 170

به "ساماندهی باجه های گل و مطبوعات پایتخت در سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی باجه های گل و مطبوعات پایتخت در سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید