دستبرد دزدان مسلح به 3خانه در 2روز

به گزارش شهر وبلاگ، پلیس پایتخت در جست وجوی پنج مرد است که طی 48ساعت به سه خانه در غرب تهران دستبرد مسلحانه زده و طلا و دلار به سرقت بردند.

دستبرد دزدان مسلح به 3خانه در 2روز

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، شامگاه چهارشنبه هشتم بهمن سال جاری مردی که ساکن غرب تهران بود در تماس با پلیس 110 از حمله دزدان مسلح به خانه اش اطلاع داد.

با حضور مأموران در محل و آنالیز دوربین های مداربسته تعیین شد، زمانی که صاحبخانه حضور نداشته، دو دزد مسلح با تخریب در وارد خانه شده و بعد از سرقت دلار، سکه و جواهر که ارزش 300 میلیون تومانی داشته از خانه بیرون آمده و همراه سه همدست دیگر خود که در خودرو بودند، فرار کردند.

مأموران در جست وجوی دزدان مسلح بودندکه 48 ساعت بعد، مردی دیگر در غرب تهران به پلیس خبرداد دو مرد، مسلحانه وی را به مرگ تهدید نموده و بعد دلار، طلا و جواهرات گران قیمت را که در گاوصندوق خانه اش بوده، دزدیده اند.

مأموران برای آنالیز ماجرا به خانه شاکی رفتند و از او تحقیق کردند که گفت: خانواده ام در خانه مادرم بودند. از محل کار به خانه آمدم تا لباس هایم را عوض کنم و نزد آنها بروم. وقتی چراغ را روشن کردم، با دو مرد مسلح روبه رو شدم. مرا به مرگ تهدید نموده و به زور کلید گاوصندوق را دریافتد. هر چه دلار و طلا و جواهر در آن بود را دزدیدند و در کیسه ای ریختند و فرار کردند.

آنالیز دوربین های مداربسته خانه شاکی نشان داد، دزدان مسلح همان دزدان تحت تعقیب هستند.

30دقیقه از این سرقت گذشته بود که در همان حوالی پلیس با سرقت مشابهی روبه رو شد.

زمانی که مأموران به خانه دیگر رفتند و با تحقیق از شاکی پی بردند که او نیز تاجر و بازاری بوده که به محض ورود به خانه با دو دزد مسلح روبه رو شده که یکی از آنها سلاحش را روی شقیقه وی گذاشته و دیگری با دریافت کلید گاوصندوق طلا، دلارو سکه های موجود در خانه اش را دزدیده و با یاری سه همدست دیگرشان گریخته اند.

با توجه به این که هر سه این سرقت ها از سوی اعضای یک باند مسلح رقم خورده بود، پرونده ای در دادسرای ناحیه34تهران تشکیل شد و برای ادامه تحقیقات و دستگیری این باند مسلح فراری در دستور کار مأموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران نهاده شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1097

به "دستبرد دزدان مسلح به 3خانه در 2روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستبرد دزدان مسلح به 3خانه در 2روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید