خبرنگاران ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می گردد

به گزارش شهر وبلاگ، بوشهر- خبرنگاران- رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: ممنوعیت در ورود خودروهای شخصی غیر بومی به بوشهر با سختگیری بسیار در ورودی های این شهرستان اعمال می گردد.

خبرنگاران ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می گردد

سرهنگ جابر پاپری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران، اعلام نمود: از روز شنبه تا ظهر چهارشنبه ممنوعیت ورود پلاک های غیر بومی به شهرستان بوشهر و از ظهر چهارشنبه تا سرانجام روز آدینه این ممنوعیت برای تمامی ورودی های شمالی، جنوبی و مرکز این استان اعمال می گردد.

وی افزود: با افزایش فرایند شیوع کرونا بویژه در استان های پیرامون بوشهر، بر اساس تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، شهرستان بوشهر در میان شهرهای داراری ممنوعیت برای ورود خودروهای شخصی غیر بومی نهاده شد، و مسافران خاطی بویژه در روزهای سرانجامی هفته از ورودی شهر برگردانده می شوند و رانندگانی که به این قانون بی توجه باشند، اعمال قانون خواهند شد.

پاپری با بیان اینکه هر چند با شروع این ممنوعیت ها حجم این خودروها در ورودی ها شهرستان و استان بوشهر کاهش چشمگیری داشته است، گفت: پلیس در ورودی های این استان هیچ مماشاتی نسبت به رانندگان خودروهای غیر بومی ندارند و این قانون را با جدیت اجرا می نماید، بنابراین از مردم سراسر کشور تقاضا می گردد از سفر به بوشهر در زمان حاضر پرهیز نمایند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر اعلام نمود: همچنین محدودیت تردد شبانه در سطح شهر به قوت پابرجاست و آمد و شد در ساعت های 21 شب تا 3 صبح ممنوع است و متخلفان جریمه می شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1143

به "خبرنگاران ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به بوشهر با سختگیری اعمال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید