بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر

به گزارش شهر وبلاگ، باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در جریان ملاقات با سپاهان اصفهان، بعضی تصمیمات داوری را شاهد بودیم که نمی توان به سادگی از کنارش گذشت. باشگاه پرسپولیس به عنوان قهرمان سال های اخیر فوتبال ایران، همواره احترام به جامعه داوری را سرلوحه کار خود قرار داده اما در قبال آن، خواهان رعایت عدالت است.

در چند صحنه از بازی یاد شده، داور مسابقه تصمیماتی را اتخاذ کرد که تعجب برانگیز بود. وقتی تصمیمات این داور را با اتفاقاتی که در سایر بازی های لیگ رقم می خورد، مقایسه کنیم، با مسائل عجیبی روبرو می شویم. قوانین داوری کاملا شفاف بیان شده و مدل اجرای آن هم باید یکسان باشد اما در چند مسابقه، این اتفاق رخ نداده و احتیاج به آنالیز های بیشتری است.

اتفاقا نظرات کارشناسان امر داوری در رسانه ها نیز گویای آن است که حق پرسپولیس در بازی با سپاهان نادیده گرفته شد. با این حال، اتفاقاتی از این دست، چیزی از بزرگی و عظمت پرسپولیس کم نمی کند.

اعتراض بعدی باشگاه پرسپولیس به اعلام حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر صدور رای در راستای محکومیت باشگاه ذوب آهن اصفهان است. پرونده ملاقات لغو شده این تیم با پرسپولیس برای مدت ها در کمیته انضباطی باز بود که با وجود پافشاری باشگاه، رای آن صادر نشد ولی درست شب قبل از بازی با سپاهان، این پرونده با یک رای ساده مختومه شد.

انتظار می رفت موارد مطروحه در این پرونده از جمله تخطی بعضی از عوامل تیم و باشگاه ذوب آهن در رعایت پروتکل های بهداشتی که منجر به لغو یک ملاقات رسمی در لیگ برتر و آسیب فنی به باشگاه پرسپولیس قبل از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا شده، با جریمه سنگین تری روبرو گردد.

مدیریت باشگاه پرسپولیس به صورت منطقی و به دور از تصمیمات احساسی مشغول رصد تمام اتفاقات از جمله برنامه ریزی لیگ، اشتباهات داوری در مسابقات، حواشی بازی ها و مسائل مربوط به کمیته انضباطی است و هر گاه حقی از تیم مان ضایع گردد، بدون درنگ اعتراض خود را بیان می کنیم. با این حال، مثل همواره مطیع سازمان لیگ هستیم و امیدواریم در کمال احترام با فینالیست لیگ قهرمانان آسیا و قدرتمندترین تیم سال های اخیر فوتبال کشورمان رفتار گردد. پرسپولیس راه پیشرفت را یاد گرفته و به دنبال بهانه جویی نمی رود.

تنها خواسته ما، رعایت عدالت و از بین رفتن تبعیض هاست. امیدواریم با یاری طرفداران بتوانیم به سرعت به جایگاهی که استحقاقش را داریم، برسیم و بار دیگر به نمایندگی از فوتبال ایران در قاره آسیا مانور قدرت دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1025

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید