انتقاد دیگر فایده ای ندارد، ملی پوشان کشتی قدر المپیک را بدانند

به گزارش شهر وبلاگ، به گزارش خبرنگاران، مسعود اسماعیل پور دارنده دو مدال نقره و برنز کشتی آزاد دنیا در حالیکه می توانست باز هم مدال های بیشتری در میادین عظیم کسب کند، گرفتار بدشانسی و مصدومیت شد و به ناچار در دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

انتقاد دیگر فایده ای ندارد، ملی پوشان کشتی قدر المپیک را بدانند

اسماعیل پور که تجربه حضور در بازی های المپیک را هم دارد در تبادل نظر با خبرنگاران خطاب به آزادکاران اعزامی به المپیک 2021 توکیو گفت: المپیک با همه مسابقات فرق دارد و حالا که چنین فرصتی به شما داده شده باید برترین استفاده را از آن ببرید. فقط نباید کاری کرد که یک عمر حسرت از دست دادن چنین میدانی را تحمل کرد.

وی با اشاره به این موضوع که فرایند انتخاب ملی پوشان المپیکی به انتها رسیده و حالا دیگر زمان مناسبی برای انتقاد کردن نیست ادامه داد: به هر حال کادر فنی به این نتیجه رسیده که این نفرات به المپیک بفرایند، در نتیجه هر بحث و صحبتی که در مورد مدال و شرایط انتخاب تیم ملی می شد، دیگر اهمیتی ندارد. در واقع هر چه بود باید تمام گردد و از حالا به بعد، چه منتقد و چه موافق، باید فقط به تیم روحیه دهند.

اسماعیل پور با اشاره به اینکه اگر انتقادی هم وجود دارد، در این برهه نباید مطرح گردد گفت: مطمئن باشید دیگر هیچ تغییری در تیم ایجاد نمی گردد در نتیجه عنوان نمودن حواشی و نقدها به جز اینکه تمرکز المپیکی ها را بر هم بزند، نتیجه دیگری ندارد. به اسم کسی که سابقه حضور در المپیک را دارم، معتقدم این قبیل اتفاقات می تواند روحیه بچه ها را در آستانه المپیک خراب کند. به نظر من هر حرف و انتقادی را باید بعد از المپیک عنوان نمود.

نایب قهرمان اسبق کشتی دنیا در مورد پیش بینی نتایج آزادکاران در المپیک گفت: واقعاً نمی توان در این خصوص اظهار نظر کرد، چراکه همه چیز در المپیک به همان روز مسابقه و شرایط روحی روانی ورزشکار بستگی دارد. من هم در المپیک 2012 لندن عضو تیم ملی کشتی آزاد بودم و به خوبی این موضوع را لمس کردم. فقط باید دست به دست هم داد و از تیم ملی حمایت کرد تا بچه ها با شرایط خوبی به المپیک بفرایند.

وی در انتها با تاکید بر اینکه ملی پوشان نباید به سادگی این فرصت را از دست بدهند گفت: به شخصه در هنگام مراسم وزن کشی المپیک متوجه شدم، در چه جایگاهی قرار دارم و چه احساس عجیبی را تجربه می کنم. وقتی می بینید در سر صف وزن کشی، تمامی اسمداران دنیا و المپیک ایستاده اند، تازه متوجه فرق المپیک با میادین دیگر می شوید. متأسفانه من در آن المپیک به مدال نرسیدم اما اگر تجربه حالا را داشتم که حتی مدال برنز المپیک هم بسیار باارزش است، حتماً در مصاف سرنوشت ساز با حریف هندی با تمام وجودم کشتی می گرفتم.

بیست آمار

بیست آمار | آشنایی با علم آمار و ریاضیات

مجله عکسها

مجله عکسها | مجله تفریحی و سرگرمی عکسها
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1530

به "انتقاد دیگر فایده ای ندارد، ملی پوشان کشتی قدر المپیک را بدانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد دیگر فایده ای ندارد، ملی پوشان کشتی قدر المپیک را بدانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید