آخرین خبر درباره طرح بنزینی دولت

به گزارش شهر وبلاگ، رئیس صنف جایگاه داران کشور با بیان اینکه در کیش و قشم به روال سابق سوخت گیری از جایگاه ها انجام می گردد، گفت: حتما در ابتدای اجرا فروش سوخت با کاهش روبرو می گردد.

آخرین خبر درباره طرح بنزینی دولت

به گزارش ایلنا، اسدالله قلیزاده درباره شرایط کیش و قشم بعد از انتخاب این دو منطقه به عنوان پایلوت اجرای طرح تازه توزیع بنزین سهمیه ای گفت: مردم در دو منطقه آزاد کیش و قشم کماکان به روال سابق سوخت گیری از جایگاه ها انجام می دهند و تغییری انجام نشده است.

وی اضافه نمود: برای انجام طرح الزاماتی وجود دارد که پس از تدوین آن ها نوبت به اجرا در سطح جایگاه های سوخت می رسد که اولین تغییر باید جایگزینی سهمیه اعتباری با سهمیه لیتری باشد.

رئیس صنف جایگاه داران کشور توضیح داد: رسانه ای شدن موضوع قبل از انجام اقدامات اولیه توجه مردم را جلب کرد و تا ماه قبل همه منتظر اجرایی شدن طرح بودند که تا به امروز چنین نشده است.

وی اعلام نمود: در هر حال طرح به صورت آزمایشی در دو منطقه آزاد کیش و قشم اجرا و نواقص یا مسائل اجرایی احصا می گردد. امکان اجرای طرح در صورت ترمیم و بهبود زیرساخت ها و نگرش همه جانبه به پیوست های طرح وجود دارد، در صورتی که طرح تازه بنزینی اجرایی گردد روش سوخت گیری و تخصیص سهمیه تغییر می نماید و مردم شاهد مدل تازهی خواهند بود.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور در خصوص تاثیر اجرای طرح های تازه بر فروش سوخت گفت: حتما در ابتدای اجرا فروش سوخت با کاهش روبرو می گردد، ولی باید منتظر ماند، حدود یکسال پس از اجرایی شدن آن می توان نظر قطعی در خصوص محاسن و معایب طرح داد، البته ما هم اکنون مواد فنی، اقتصادی و حقوقی مرتبط با طرح را که به جایگاه های سوخت به عنوان اصلی ترین بخش اجرایی به دولت اعلام نموده ایم و تمامی دستگاه های اجرایی و متخصصین در کوشش هستند در صورت اجرا با کمترین مسائل روبرو شویم.

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1934

به "آخرین خبر درباره طرح بنزینی دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر درباره طرح بنزینی دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید