کسی باید رئیس فدراسیون فوتبال گردد که برنامه بهتری داشته است

به گزارش شهر وبلاگ، صمد نوتاش در تبادل نظر با خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که مهمترین عواملی که باعث می گردد که اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال رای بدهند چیست؟ گفت: ریاست فدراسیون فوتبال یکی از پست های کلیدی در فوتبال کشور است و تصمیمات ریاست فدراسیون فوتبال می تواند به تعالی فوتبال کشور یاری کند.

کسی باید رئیس فدراسیون فوتبال گردد که برنامه بهتری داشته است

وی اضافه نمود: اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در کوشش هستند که به یکی از کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رای بدهند که بتواند به تعالی فوتبال کشور یاری کند بنابراین اعضای مجمع به برنامه های نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال نگاه ویژه ای دارند و برنامه های آنها را رصد می نمایند.

وی اضافه نمود: اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در مورد برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، آنالیز های میدانی و آنالیز های لازم را انجام خواهند داد تا به نتیجه برسند که چه درصدی از برنامه های نامزدها قابلیت اجرایی دارند.

نوتاش تاکید نمود: یکی از شاخصه های انتخاب یکی از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال این است که او چقدر توانایی اجرای برنامه های ارائه شده خود دارد. یکی دیگر از شاخصه های نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال که به نظر خود من از اهمیت بالایی برخوردار است این است که سوابق مدیریتی گذشته نامزدها چگونه بوده است و در حوزه فوتبال و سایر مدیریت هایی که داشته اند چه دستاوردهایی داشته اند.

نوتاش اضافه نمود: علاوه بر این، مقبولیت فوتبالی است که نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باید بین جامعه فوتبال و آحاد مردم داشته باشد و آیا او می تواند از این مقبولیت برای تعادل سازی برنامه ها و اهداف فدراسیون فوتبال با دولت، مجلس و سایر دستگاه های بالا دستی استفاده کند.

وی تاکید نمود: اگر یک نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بتواند بین مجلس، دولت و حاکمیت یک تعادل مثبت ایجاد کند و از این تعادل برای تقویت و برجسته سازی فدراسیون فوتبال استفاده کند از شاخصه هایی است که می توان به آنها برای رای به یک نامزد مورد توجه قرار بگیرد.

رییس هیات فوتبال استان اردبیل در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر، کدام یک از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال برنامه های خود را به مجمع این فدراسیون، تحویل داده اند؟ گفت: در حال حاضر، 3 نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال از بین 4 کاندیدا برنامه های خود را به مجمع فدراسیون فوتبال تحویل داده اند.

نوتاش گفت: مصطفی آجرلو، شهاب الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی 3 نامزدی هستند که تا به امروز، برنامه های خود را به مجمع فدراسیون فوتبال تحویل داده اند. علی کریمی که یکی از چهره های مطرح فوتبالی کشور است هنوز برنامه های خود را به مجمع فدراسیون فوتبال تحویل نداده است.

رییس هیات فوتبال استان اردبیل اضافه نمود: کیومرث هاشمی کارمند دولت است و اینکه گفته می گردد وی مورد حمایت دولت برای تصدی ریاست فدراسیون فوتبال است حرف هایی است که به گوش می رسد.

نوتاش گفت: باید در نظر داشت که هر نامزدی هواداران خاص خود را دارد و این طبیعی است که هواداران آنها برای پیروزی نامزد مورد نظر حمایت هایی را داشته باشند.

وی در سرانجام، گفت: اینکه دولت در سنوات گذشته از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حمایت داشته را تایید و تکذیب نمی کنم اما شخصی که بعنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب می گردد باید بتواند تعامل مناسبی با ای اف سی و فیفا بوجود بیاورد تا در عرصه داخلی و بین المللی بتواند برنامه های مناسبی را اجرا کند. رییس آینده باید استقلال و قدرت فدراسیون را حفظ کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1187

به "کسی باید رئیس فدراسیون فوتبال گردد که برنامه بهتری داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی باید رئیس فدراسیون فوتبال گردد که برنامه بهتری داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید