تور کانادا: مردم کانادا مجسمه ملکه الیزابت دوم را به زیر کشیدند ، تخریب مجسمه ملکه ویکتوریا

به گزارش شهر وبلاگ، در پی کشف گور های دسته جمعی بچه ها بومی، در روز ملی کانادا، مردم روبروی ساختمان مجلس محلی مانیتوبا در شهر وینی پگ دست به تظاهرات زده و مجسمه ملکه الیزابت دوم را به زیر کشیدند. در این تظاهرات مجسمه ملکه ویکتوریا هم تخریب شد.

تور کانادا: مردم کانادا مجسمه ملکه الیزابت دوم را به زیر کشیدند ، تخریب مجسمه ملکه ویکتوریا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در پی کشف گور های دسته جمعی بچه ها بومی، در روز ملی کانادا، مردم روبروی ساختمان مجلس محلی مانیتوبا در شهر وینی پگ دست به تظاهرات زده و مجسمه ملکه الیزابت دوم را به زیر کشیدند. در این تظاهرات مجسمه ملکه ویکتوریا هم تخریب شد.

تظاهرکنندگان در سرتاسر کانادا به تاریخ تاریک نژادپرستی در کشورشان و بعلاوه کوشش برای تاریک نگه داشتن زوایای آن معترض هستند. آنهامی خواهند همه ابعاد مربوط به آزار و کشتار بچه ها و نوجوانان بومی از قرن 19 تا سرانجام قرن 20 را روشن کند.

تا به امروز صد ها گور بی نام و نشان از بچه ها و نوجوانان بومی در گوشه و کنار کانادا پیدا شده است. این بچه ها، از خانواده های بومی جدا شده و به مدارس کاتولیک سپرده شدند تا فرهنگ تازه یاد بگیرند، اما با آزار جنسی و جسمی، بیماری و نهایتاً مرگ روبرو شدند.

روز اول ماه جولای سالگرد شکل گیری کشور کانادا است. پیش از اول جولای 1867 میلادی کانادا مجموعه ای از کلونی های کشور انگلستان بود

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1507

به "تور کانادا: مردم کانادا مجسمه ملکه الیزابت دوم را به زیر کشیدند ، تخریب مجسمه ملکه ویکتوریا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کانادا: مردم کانادا مجسمه ملکه الیزابت دوم را به زیر کشیدند ، تخریب مجسمه ملکه ویکتوریا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید