دریاچه لوئیز، محلی رویائی

به گزارش شهر وبلاگ، دریاچه لوئیز یک دریاچه در آلبرتای کانادا در پارک ملی Banff در 5 کیلومتری (3 مایلی) دهکده دریاچه لوئیز و اتوبان ترانس-کانادا واقع شده است.

دریاچه لوئیز، محلی رویائی

قلعه دریاچه لوئیز در ساحل دریاچه لوئیز واقع است در حدود 45 دقیقه واقع در غرب شهر بنف در پارک ملی بنف در رشته کوه های راکی در کانادا. شامل مناظر خیره کننده ای از یخچال های طبیعی، آب سبز زمردی رنگ تغذیه شده توسط کوه ها و یخچال های طبیعی ویکتوریا است.

اولین مرد سفید پوستی که دریاچه لوئیز رو دید تام ویلسون در سال 1882 بود. بعد از آن این دریاچه دریاچه ماهی کوچولو نامیده میشد. در سال 1883 دکتر داوسن بهمراه ویلسون از دریاچه بازدید نمود و نام آن را به زمرد دریاچه تغییر داد. در سال 1884 دوباره به نام لوئیز تغییر نام یافت که برخی می گویند دریاچه لوئیز از نام پرنسس لوئیز کارولین آلبرتا (1848-1939) دختر چهارم ملکه ویکتوریا و همسر مارکوس (نجیب زاده انگلیسی و فرماندار کل کانادا بین سالهای 1878 تا 1883) گرفته شده است.

در سال 1888 جان Enselwood ، کارمند کانادائی اقیانوس آرام، کلبه ای (در نزدیکی استخر شنا فعلی) بنا نهاد که به عنوان سرپناه برای ماهیگیران استفاده شود.

سال بعد ، ویلیام وایت آنرا بصورت یک کلبه ییلاقی بنا می نهد. کلبه ییلاقی مذکور شامل سالن ، آشپزخانه ، 2 اتاق خواب ، اتاق زیر شیروانی و ایوان بود که این کلبه ییلاقی در سال 1891 در آتش نابود شد.

قلعه حاضر در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم ایجاد و جایگزین قبلی شد.

منبع : www.sayyahan.com

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 99

به "دریاچه لوئیز، محلی رویائی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه لوئیز، محلی رویائی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید