ترفند طلایی برای حذف دو طرفه پیغام های قدیمی واتس آپ

به گزارش شهر وبلاگ، اگر در روز های گذشته و بین پیغام های قدیمی تان در واتس اپ پیغامی هست که قصد پاک کردن آن را دارید با روشی که ما قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم می توانید این کار را انجام دهید.

ترفند طلایی برای حذف دو طرفه پیغام های قدیمی واتس آپ

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، به طور معمول برای حذف پیغام های واتس آپ تنها کمی بیشتر از یک ساعت وقت دارید و وقتی که این زمان بگذرد دیگر واتس آپ اجازه نمی دهد که پیغام هایتان را برای طفر مقابل یا همان دو طرفه پاک کنید.

حال اگر در روز های گذشته و بین پیغام های قدیمی تان پیغامی هست که قصد پاک کردن آن را دارید با روشی که ما قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم می توانید این کار را انجام دهید.

پیش از هر کاری ضروری است به درون برنامه واتس آپ خود رفته و تاریخ و ساعت پیغام مورد نظر را مشاهده نموده و به خاطر بسپارید.

سپس اینترنت خود را قطع نموده و با رفتن به بخش برنامه ها در گوشی خود و رفتن به قسمت واتس اپ بر روی گزینه توقف اجباری کلیک کنید.

حال به بخش تنظیمات ساعت و تاریخ گوشی خود بروید و از حالت اتوماتیک آن را خارج کنید. توجه داشته باشید که حتما اتصال به اینترنت قطع باشد.

اکنون وقت آن رسیده است که ساعت و تاریخ تلفن همراه را دقیقا بر روی دو دقیقه پس از آن پیغامی که قصد پاک کردن آن را دارید تنظیم کنید.

حال بدون اینکه اینترنت خود را وصل کنید به درون برنامه واتس آپ رفته و حذف دو طرفه را انتخاب کنید.

اکنون وقتی اینترنت خود را برای بار دیگر وصل کنید می بینید که پیغام برای هر دو طرف حذف شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1029

به "ترفند طلایی برای حذف دو طرفه پیغام های قدیمی واتس آپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند طلایی برای حذف دو طرفه پیغام های قدیمی واتس آپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید