کشتی آزاد جام زیلکوفسکی، وقتی چامیزو برنامه های تیم ملی کشتی را به هم ریخت

به گزارش شهر وبلاگ، کشتی گیر ایتالیایی وزن 74 کیلوگرم با عدم حضور در مبارزه فینال جام زیلکوفسکی باعث شد تیم ملی آزاد در این وزن به آن چیزی که می خواهد دست پیدا نکند.

کشتی آزاد جام زیلکوفسکی، وقتی چامیزو برنامه های تیم ملی کشتی را به هم ریخت

به گزارش خبرنگاران، بعد از آنکه یونس امامی به علت شکست مقابل کشتی گیر آذربایجانی از دور رقابت های زیلکوفسکی لهستان حذف شد، مصطفی حسین خانی با پیروزی بر حریفان به فینال وزن 74 کیلوگرم رسید.

درحالیکه این تورنمنت برای ایران در سه وزن 74، 97 و 125 کیلوگرم جنبه انتخابی المپیک داشت، مهم ترین مبارزه پیش روی نماینده کشورمان در این وزن، ملاقات با فرانک چامیزو کشتی گیر کوبایی الاصل ایتالیا بود که قطعا محک خوبی برای مصطفی حسین خانی محسوب می شد.

با این وجود قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیک در مبارزه فینال حاضر نشد و حسین خانی که مدال برنز دنیا در دنیای اوزان غیرالمپیکی در سال 2016 را در کارنامه دارد، بدون مبارزه مدال طلا بگیرد.

با غیبت چامیزو در کشتی فینال، محکی که مد نظر کادرفنی تیم ملی بود، در 74 کیلوگرم اتفاق نیفتاد، هرچند که حسین خانی بسیار مصمم و آماده به لهستان رفته و در پی اثبات خود و شایستگی اش برای کسب دوبنده تیم ملی در المپیک بود.

این کشتی گیر پس از یک دور استراحت، کامیل ریبسکی از لهستان را 7 بر صفر و خادجی مراد گادجیف از آذربایجان 3 بر صفر از پیش رو برداشت و در فینال هم فرانک چامیزو از مبارزه انصراف داد تا حسین خانی در جام زیلکوفسکی تنها دو کشتی بگیرد.

یونس امامی اما مقابله همین کشتی گیر آذربایجانی (خادجی مراد گادجیف) که در نیمه نهایی مغلوب حسین خانی شد، 4 بر 2 کشتی را واگذار کرد و از دور رقابت ها حذف شد.

بانیما

قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

زرین گراف

زرین گراف: عصر طلایی گرافیک
منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1598

به "کشتی آزاد جام زیلکوفسکی، وقتی چامیزو برنامه های تیم ملی کشتی را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد جام زیلکوفسکی، وقتی چامیزو برنامه های تیم ملی کشتی را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید