(ویدئو) درختکاری همسر بایدن با کفش پاشنه بلند

به گزارش شهر وبلاگ، جیل بایدن همسر رئیس جمهور آمریکا روز درخت کاری را که یک روز ملی اختصاص داده شده به درخت و درخت کاری است، با کمک به کاشتن یک درخت در باغچه شمالی کاخ سفید، به جا آورد.

(ویدئو) درختکاری همسر بایدن با کفش پاشنه بلند

به گزارش خبرنگاران، همسر بایدن در حضور رسانه ها به سمت درختی که در یک گودال نهاده شده بود رفت، بیل یکی از اعضای خدمات پارک ملی ایالت متحده را گرفت، و چند بیل خاک در گودال اطراف درخت ریخت.

وی که کت و دامن و کفش های پاشنه بلند پوشیده و لباسش بیشتر مناسب داخل ساختمان بود، به شوخی گفت: چه کسی با کفش پاشنه بلند درخت نمی کارد؟

بنا بر گزارش ها این درخت جدید که از راسته نمدار است.

روز ملی درخت کاری در سال 1872 در ایالت نبراسکای آمریکا به منظور ترویج کاشت درخت، به ویژه در بین دانش آموزان مدارس، آغاز شد. گزارش شده است که در آن روز حدود یک میلیون درخت کاشته شد.

از آن زمان به بعد روز درخت کاری به طور غیر رسمی در سراسر آمریکا به جا آورده می شد، تا این که ریچارد نیکسون، رئیس جمهوری وقت آمریکا، در سال 1972 روز درخت کاری را به عنوان یک جشن ملی رسمی تعیین کرد.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1335

به "(ویدئو) درختکاری همسر بایدن با کفش پاشنه بلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) درختکاری همسر بایدن با کفش پاشنه بلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید