نظارت روزانه بر 80 هزار نانوایی کار سختی است

به گزارش شهر وبلاگ، تهران (پانا) - به گفته رئیس سازمان تعزیرات حکومتی هرچند 80 هزار واحد نانوایی در سطح کشور موجود است که نظارت روزانه بر این واحدها کار سختی است اما نظارت جزو تکالیف و وظایف سازمانی تعزیرات، اصناف، اتحادیه ها و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و.. است.

نظارت روزانه بر 80 هزار نانوایی کار سختی است

به گزارش خانه ملت، جمال انصاری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، درباره گرانفروشی برخی نانوایان، گفت: قیمت نان موضوع پر بحثی است چراکه از یک سو جامعه مصرف کنندگان بسیار گسترده بوده و از سوی دیگر بخشی زیادی از مردم از این راستا ارتزاق می کنند.

وی اضافه کرد: در چند سال گذشته موضوع تغییر قیمت نان و یکسان سازی نرخ آرد همواره مطرح بوده اما تا زمانی که در این باره تصمیمی اخذ نشده، سازمان تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه ها مکلف اند با هر تغییری در کیفیت و کمیت نان برخورد کنند.

معاون وزیر دادگستری اضافه کرد: هرچند 80 هزار واحد نانوایی در سطح کشور موجود است که نظارت روزانه بر این واحدها کار سختی است اما نظارت جزو تکالیف و وظایف سازمانی تعزیرات، اصناف، اتحادیه ها و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و.. است.

وی با اشاره به تشدید نظارت ها، ادامه داد: فرایند آماری سال 99 نسبت به سال 98 نشان می دهد که پفراینده های سازمان تعزیرات حدود 25 درصد در حوزه مربوط به نان در مسائلی مانند کیفیت، قیمت و... افزایش یافته است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه باید به بررسی ادعای نانوایان توجه کرد که آیا زمان آن رسیده که قیمت نان افزایش یابد یا خیر؟ گفت: افزایش قیمت نان، پیش از اعلام از سوی مجمعی رسمی، تخلف بوده و با متخلفان برخورد و جریمه های نقدی، پلمپ واحد و... برای آنها در نظر گرفته شده است.

آموزشگاه ما

آموزشگاه ما | آموزش باید برای همه در دسترس باشد

ورزش من و تو

ورزش من و تو | مجله خبری و ورزشی، اخبار ورزشی
منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1520

به "نظارت روزانه بر 80 هزار نانوایی کار سختی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت روزانه بر 80 هزار نانوایی کار سختی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید