ناراحتی شدید داوران از عدم دریافت تست کرونا

به گزارش شهر وبلاگ، داوران لیگ فزونی از اینکه از آنها تست کرونا گرفته نمی گردد، ناراحت هستند.

ناراحتی شدید داوران از عدم دریافت تست کرونا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یکی از الزامات پروتکل های بهداشتی در ورزش، دریافت تست کرونا از اعضای تیم ها و حتی مسئولان برگزاری مسابقات است. در فوتبال، تیم ها مکرر و هر چند روز یک بار از بازیکنان و اعضای تیم شان تست می گیرند.

تیم های استقلال و فولاد خوزستان به دلیل مثبت شدن تست کرونای تعدادی از بازیکنان خود در هفته گذشته در دیدارهای خود حضور نیافتند. در این بین، از داوران لیگ فزونی تست کرونا گرفته نمی گردد که این مسئله باعث نگرانی شدید آنها شده است. تا این لحظه تنها یکبار تست معمولی با هزینه کمتر از داوران تست کرونا گرفته شده است، در شرایطی که این تست دقیق نبوده است.

عدم تست کرونا باعث شده که داوران حتی از قضاوت در بعضی شهرها نگرانی داشته باشند، در شرایطی که از ناظران بازی ها تست های مختلف گرفته می گردد و انتظار می رفت که از داوران نیز به مانند آنها تست گرفته گردد. داوران رکن اصلی برگزاری فوتبال هستند و معین نیست چرا به آنها مثل دیگر ارکان برگزاری مسابقات نگاه نمی گردد. داوران دارای اسپانسر هستند و باید با رایزنی از داوران در چند نوبت تست گرفته می شد.

از طرفی اعلام شده که یکی از ناظران داوری دچار ویروس کرونا شده و حتی زمزمه هایی شنیده شده است که یکی از داوران کرونا گرفته است، اما کسی آن را تایید نکرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 500

به "ناراحتی شدید داوران از عدم دریافت تست کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی شدید داوران از عدم دریافت تست کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید