مدیریت افراد غیرورزشی در هیات شنای خوزستان، دلیل 10 سال رکود

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران/خوزستان سرپرست هیات شنا و واترپلو خوزستان با بیان این که شنای خوزستان نزدیک به 10 سال است که دچار رکود شده است، گفت: علت این رکود، اداره شدن هیات توسط افراد غیر ورزشی بود، البته در چهار سال اخیر به واسطه کوشش مربیان امیدیه و اهواز، در بخش آقایان حرف برای گفتن در کشور داشتیم ولی در بخش بانوان خیر.

مدیریت افراد غیرورزشی در هیات شنای خوزستان، دلیل 10 سال رکود

مریم محمدی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان این که شنای خوزستان نزدیک به 10 سال است که دچار رکود شده است، اظهارکرد: علت این رکود، اداره شدن هیات توسط افراد غیر ورزشی بود و به همین دلیل به ورزشکاران اهمیت نمی دادند. خود من پیش از این نیز برای سه دوره به عنوان نایب رئیس در هیات استان مشغول به فعالیت بودم و کوشش خود را برای توسعه و رونق بخش بانوان انجام دادم و اگرچه شاید مسئولان بالادستی این بخش را حمایت نمی کردند یا اجازه فعالیت به من نمی دادند ولی نهایت کوششم را انجام دادم.

وی ادامه داد: در چهار سال اخیر به نظرم در شنا و واترپلو آقایان پیشرفت خوبی داشتیم و سال گذشته نیز یگانه دریایی از خوزستان در مسابقات استعدادهای برتر دختران کشور در رده چهارم نهاده شد و این بی سابقه بود زیرا در سال های قبل، بهترین مقام های ما کسب رده های دوازدهم یا سیزدهم بود. به هر حال کسب این عنوان توسط شناگر با اخلاق خوزستانی، نویدبخش بود که شاید با تمرینات و کار بیشتر بتوانیم به مقام های بهتر از این نیز دست پیدا کنیم.

سرپرست هیات شنا و واترپلو خوزستان گفت: از اوایل اسفندماه سال گذشته به عنوان سرپرست هیات انتخاب شدم که متاسفانه با شیوع کروناویروس روبرو شدیم و تا به امروز نیز به دلیل تعطیلی اماکن ورزشی و استخرها هنوز نتوانستیم اقدامی داشته باشیم.

وی مطرح کرد: متاسفانه هیات شنا و واترپلو خوزستان یک استخر و مکان اختصاصی برای خود ندارد و استخر 50 متر هیات را هم در اختیار پیمانکاران گذاشتند و به بخش خصوصی واگذار نموده اند. البته مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و استاندار قول داده اند که یک استخر در اختیار هیات قرار دهند. به هر حال برای اجرایی کردن برنامه های مدنظر به یک استخر و مکان اختصاصی احتیاج داریم.

محمدی با اشاره به شرایط بهتر شنا در بخش آقایان نسبت به بخش بانوان، گفت: آقایان ابدالی و قدسی نژاد از مربیان خوب استان در شهرستان امیدیه و اشکان ناصری راد دیگر مربی خوب خوزستان در شهر اهواز هستند که تا به امروز شناگرهای خوبی را تربیت نموده اند و در سال های اخیر همین شناگران به صورت مرتب در اردوهای تیم ملی حضور داشتند. در شنا و واترپلو آقایان حرف برای گفتن داشته ایم ولی در بخش بانوان خیر. زیرا حتی ساعتی تمرین هم به بانوان نمی دادند.

وی اضافه نمود: یکی از دلایلی که باعث شد، شنای بانوان خوزستان نتواند خیلی رونق پیدا کند، حمایت نشدن از سوی مسئولان سابق هیات بود.

سرپرست هیات شنا و واترپلو خوزستان اعلام کرد: خیلی دوست دارم با آغاز کارم در هیات، پیشکسوتان و قهرمانان سابق واترپلو و شنا خوزستان را که واقعا طی سال های گذشته حق شان ضایع شده است را به صندلی خودشان برگردانم و پای کار بیایند تا بتوانیم از تجربیات آن ها بهره مند شویم. برای پیشرفت شنا و واترپلو خوزستان، برنامه های خوبی مدنظر دارم که اداره کل ورزش خوزستان و فدراسیون باید در این زمینه به ما یاری نمایند.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 219

به "مدیریت افراد غیرورزشی در هیات شنای خوزستان، دلیل 10 سال رکود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت افراد غیرورزشی در هیات شنای خوزستان، دلیل 10 سال رکود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید