غوغای جناب خان در کنسرت آنلاین محسن شریفیان

به گزارش شهر وبلاگ، روزنامه خراسان - مائده کاشیان: شخصیت جناب خان که به واسطه خندوانه به شهرت رسید و محبوب شد، این روز ها تبدیل به کاراکتری شده که مستقل از خندوانه برای خود شخصیت پیدا نموده و اگر در جای درستی قرار بگیرد، حضورش می تواند به اندازه خندوانه بلکه حتی بیشتر از آن موثر و خبرساز باشد. تازه ترین مصداق این حضور موثر در جای درست، مربوط به حضور او در کنسرت آنلاین گروه موسیقی لیان به سرپرستی محسن شریفیان است. این کنسرت آدینه شب برگزار گردید و حاشیه هایی نیز به همراه داشت.

غوغای جناب خان در کنسرت آنلاین محسن شریفیان

صداوسیما، مانع حضور جناب خان

سورپرایز محسن شریفیان برای مخاطبان و هوادارانش حضور محمد بحرانی بازیگر و صداپیشه جناب خان بود که خبر حضورش ساعاتی قبل از برگزاری کنسرت برای مخاطبان پیامک شده بود. اما در میانه اجرا، گفته شد که او اجازه پیدا ننموده روی صحنه حاضر گردد و گروه در اعتراض به این موضوع، کنسرت را ناتمام گذاشتند و کنسرت قطع شد. محسن شریفیان با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود شرح داد در کوشش هستند تا زودتر بتوانند اجرای شان را ادامه بدهند و برج میلاد را ترک ننموده اند. محمد بحرانی هم شرح جناب خان را در صفحه خود منتشر کرد که می گفت با وجود هماهنگی های قبلی نمی داند مشکل چیست و به مردم اطمینان داد که امشب (آدینه شب) به اجرا خواهد رفت.

علت غیبت جناب خان این بود که صدا و سیما مالک حقوق مادی و معنوی این عروسک است و سایت تیوا که پخش کننده کنسرت های آنلاین است، وابسته به صدا و سیماست، به همین دلیل اجازه نداده بود تا گروه نمایشی عروسک جناب خان جلوی دوربین بروند. در نهایت کوشش ها برای جلب رضایت صداوسیما نتیجه داد و اجرای لیان با همراهی جناب خان، ساعت 23 روی صحنه رفت.

جناب خان به جای محمد بحرانی

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان، تا به حال به عنوان خواننده همراه گروه لیان در کنسرت های آن ها حضور داشته است، اما محسن شریفیان این بار با استفاده از شخصیت محبوب جناب خان اجرای خود را به روی صحنه برد. جناب خان قطعاتی را همراه لیان خواند و با حضور خود در کنار آنان به سهم خود فضای کنسرت را شاد و جذاب کرد. یکی از دلایل محبوبیت جناب خان در خندوانه، ترانه های بندری و بوشهری بود که او در این برنامه می خواند، به همین دلیل همراهی او با گروه برای مخاطبان این کنسرت آنلاین جذاب بود.

حضور موثر در کنار لیان

البته جناب خان تنها به عنوان خواننده در این اجرا حضور نداشت و حضورش محدود به همخوانی با گروه لیان نبود. او همان طور که در خندوانه با مهمانان برنامه کل کل بامزه ای داشت و شوخی می کرد، با محسن شریفیان هم تعامل خاص خودش را داشت. شوخی های جناب خان با محسن شریفیان و تعامل جالب او با این خواننده باعث شد مخاطبان تنها شاهد اجرای یک کنسرت نباشند و فضای کنسرت گروه لیان جذاب تر گردد. حضور جناب خان در شب اجرای این گروه، فضای شاد کنسرت آنان را کامل کرد و آدینه شب یکی از جذاب ترین کنسرت های آنلاین نوروزخانه رقم خورد.

صحبت های تندوتیز

یکی از ویژگی های جناب خان که او را نزد مخاطبان محبوب نموده، شوخی های انتقادی و صحبت های کنایه آمیز این شخصیت است. او معمولا در برنامه خندوانه به اتفاقات مهم اجتماعی بی تفاوت نبود و در میان شوخی هایش، از آن ها هم سخن به میان می آورد. جناب خان در شب کنسرت گروه لیان هم از این موضوع غافل نبود و روی انتقادی کاراکتر خود را نشان داد. او پیش از اجرای یکی از ترانه ها گفت این آهنگ متعلق به همه کسانی است که غذای شان نان و آب است. او در ادامه خطاب به حسن روحانی و محمدباقر نوبخت، گفت که می دانیم باید در خانه بمانیم، اما باید فکری به حال کارگر روزمزد کرد. جناب خان در انتها صحبت هایش ضمن توصیه در خانه ماندن به مردم، خطاب به دولت و مجلس گفت: به فکر معیشت روزمزد ها باشید.

منبع: خبرآنلاین

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: برترین ها
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 432

به "غوغای جناب خان در کنسرت آنلاین محسن شریفیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غوغای جناب خان در کنسرت آنلاین محسن شریفیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید