سید علی فضل الله: همه گروه های لبنانی برای حل بحران اقتصادی مسئولند

به گزارش شهر وبلاگ، سیدعلی فضل الله فرزند مرحوم علامه سید محمد حسن فضل الله همه گروه های سیاسی در لبنان را در برابر بحران اقتصادی کنونی این کشور به یک اندازه مسئول خواند و آنها را به همبستگی برای چاره جویی برای آن دعوت کرد.

سید علی فضل الله: همه گروه های لبنانی برای حل بحران اقتصادی مسئولند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سید علی فضل الله روحانی لبنانی در بیانیه ای که در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، از لبنانی ها خواست نسبت به صداهای تفرقه افکنانه بسیار هوشیار باشند.

علی فضل الله گفت: کسانی می خواهند شایعه درست کنند که در بحران شدید فعلی در لبنان فقط این گروه یا آن گروه مسئول هستند در حالی که این بحران ناشی از سیاست های اشتباهی است که همه کسانی که بر کشور حکومت می کنند، آن را متحمل شدند و وظیفه همه آنهاست که آن را درمان کنند، چرا که کسی که چیزی را شکست، باید، جمعش کند و کسی که کاری را خراب کرد، خودش باید آن را اصلاح کند.

لبنان اخیرا نیز شاهد از سرگیری تظاهرات در برخی مناطق در اعتراض به گرانی فاحش و سقوط شدید لیر ارزش پول ملی این کشور بود که وجود عناصر نفوذی و اغتشاشگر در این اعتراضات موجب به خشونت کشیده شدن آن شده است.

به عقیده ناظران ،اهداف آمریکا از تحریم های جدید علیه سوریه و لبنان و اعمال فشار اقتصادی بر این کشورها این است که حزب الله لبنان و مقاومت را به عنوان مقصر بحران معیشتی معرفی کند و در لبنان مسائل اقتصادی دستاویزی برای مواجهه گروه های غرب گرا با حزب الله و ایجاد فتنه و خشونت در این کشور شود.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 455

به "سید علی فضل الله: همه گروه های لبنانی برای حل بحران اقتصادی مسئولند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید علی فضل الله: همه گروه های لبنانی برای حل بحران اقتصادی مسئولند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید