سن بازنشستگی به 52 سال رسیده و کاهش پیدا نموده است ، پرداخت ماهانه 17 هزار میلیارد تومان بابت مستمری بازنشستگان

به گزارش شهر وبلاگ، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه 17 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی هزینه می گردد.

سن بازنشستگی به 52 سال رسیده و کاهش پیدا نموده است ، پرداخت ماهانه 17 هزار میلیارد تومان بابت مستمری بازنشستگان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدعلی همتی در نشست رؤیای تأمین اجتماعی فراگیر (متناسب سازی حقوق بازنشستگان) که امروز برگزار گردید با اشاره به اینکه شرکای اجتماعی بیشترین همکاری را در متناسب سازی حقوق بازنشستگان با ما داشتند، گفت: اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان با کمترین مشکل انجام شد که حاصل مشارکت، خرد جمعی و همفکری شرکای اجتماعی بود.

وی با اشاره به اینکه ماهانه 17 هزار میلیارد تومان بابت مستمری بازنشستگان پرداخت می گردد، گفت: پایدارسازی منابع متناسب سازی حقوق بازنشستگان یکی دیگر از موضوعات مهم ما در سال های آینده خواهد بود.

عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی اضافه نمود: راه چاره های مختلفی برای پایدارسازی منابع مطرح شده که یکی از آنها اصلاحات پارامتریک است.

همتی با اشاره به اینکه هنگامی که سن امید به زندگی در جهان افزایش می یابد به تبع آن هم سن بازنشستگی زیاد می گردد گفت: در ایران خلاف این موضوع حرکت نموده ایم به طوری که سن بازنشستگی به 52 سال رسیده و کاهش پیدا نموده است.

عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه اعانه بگیر دولت نیستیم، توضیح داد: باید مطالبات خود را از دولت بگیریم و اگر مطالبات جاری وصول گردد، راستا به درستی پیش می رود.

بیست آمار

بیست آمار | آشنایی با علم آمار و ریاضیات

مجله عکسها

مجله عکسها | مجله تفریحی و سرگرمی عکسها
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1587

به "سن بازنشستگی به 52 سال رسیده و کاهش پیدا نموده است ، پرداخت ماهانه 17 هزار میلیارد تومان بابت مستمری بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سن بازنشستگی به 52 سال رسیده و کاهش پیدا نموده است ، پرداخت ماهانه 17 هزار میلیارد تومان بابت مستمری بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید