سردرگمی ترامپ در مقابله با کرونا در پرس تی وی

به گزارش شهر وبلاگ، بحث و آنالیز درخصوص سردرگمی ترامپ در مواجهه با ویروس کرونا و مروری بر آسیب دیدن بیشتر اقلیت ها از گسترس ویروس کرونا در آمریکا در برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی صورت می گیرد.

سردرگمی ترامپ در مقابله با کرونا در پرس تی وی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، این برنامه به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی با نگاهی به شرایط شیوع کرونا در آمریکا و چالشی که برای ترامپ و دولت برای مقابله با این ویروس به وجود آمده است به مرور فشارهای ایجاد شده از سوی جناح های مخلتف در آمریکا مبنی بر خاتمه دادن به محدودیت ها و بازگشایی دوباره کشور و هشدارهای مشاوران وی درخصوص عواقب اجرای این کار و تسریع شیوع این بیماری می پردازد.

در ادامه این برنامه ضمن واکاوی دلایل سردرگمی کاخ سفید در قبال مسئله شیوع کرونا در آمریکا، انتقادهای انجام شده علیه دولت ترامپ در نحوه مدیریت شیوع ویروس کرونا در این کشور و احتمال اخراج آنتونی فاوچی، یکی از معتبرترین متخصصان بیماری های عفونی آمریکا از عضویت در کارگروه ویروس کرونا در کاخ سفید مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

این برنامه همچنین به آنالیز نگرانی های ترامپ درخصوص مسائل مالی و تاثیر آن بر تصمیمات وی در رابطه با مقابله با ویروس کرونا پرداخته و اعتراضات در بعضی شهرها و ایالت های آمریکا درخصوص سیاست های دولت آمریکا در کنترل این بیماری و تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر وجهه و سابقه آمریکا در عرصه جهانی را مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

نگاهی به افزایش نابرابرهای نژادی، مالی و اجتماعی در آمریکا با شیوع ویروس کرونا در این کشور عنوان موضوع دیگری است که در این برنامه مورد نقد و آنالیز قرار خواهد گرفت.

در این خصوص گفت و گو پیرامون دلایل آسیب پذیری بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی تبار در اثر همه گیری ویروس کرونا صورت خواهد گرفت.

ما مردم به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می گردد. این برنامه دوشنبه ساعت 00:03 بامداد، 08:00 و 19:00 و سه شنبه ساعت 04:00 روی آنتن خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 217

به "سردرگمی ترامپ در مقابله با کرونا در پرس تی وی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردرگمی ترامپ در مقابله با کرونا در پرس تی وی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید