خروج وینگر چپ پرسپولیس از فهرست یحیی

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران - بسیاری از باشگاه ها برای شروع جابجایی زمستانی لحظه شماری می کنند تا با تقویت تیمشان، راستا روشن تری را برای نیم فصل دوم ترسیم کنند. در این بین، پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی هم مستثنی نیست و همان طور که پیش تر مدیران این باشگاه هم تایید کرده اند در پی خرید بازیکنان تازه نفس هستند.

خروج وینگر چپ پرسپولیس از فهرست یحیی

البته که این مورد فقط یک روی سکه است، چون ورود بازیکنان جدید به معنی خروج عده ای از بازیکنان کنونی پرسپولیس است. اگرچه مدیران باشگاه با واژه ها بازی می کنند و از خروج قرضی نام می برند، ولی در واقعیت موجود خللی ایجاد نمی کند: اینکه این دسته از بازیکنان در تفکرات یحیی گل محمدی جایی ندارند.

اگرچه هنوز از فهرست خروجی های پرسپولیس به صورت رسمی نامی برده نشده، ولی به نظر می رسد باید علی شجاعی، وینگر این تیم که از نساجی راهی پرسپولیس شد را یکی از همین خروجی ها دانست. او از زمان ورودش به باشگاه هرگز فرصتی برای بازی به صورت متوالی به دست نیاورده و یکی دوباری هم که بازی کرده به دلیل مصدومیت سعید آقایی مدافع چپ این تیم بوده است.

نکته مهم اینکه شجاعی از اینکه در پست تخصصی اش که همان وینگر است به بازی گرفته نشده دل خوشی ندارد. این عدم دلخوشی به این معنی است که او ترجیح می دهد در چشم یحیی به عنوان یک وینگر دیده شود. درست از همین لحظه است که کار برای او سخت می شود؛ واقعیت این است که پیوستن مهدی ترابی به پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری جا را برای علی شجاعی تنگ می کند.

به گزارش خبرنگاران، ترابی در همان پستی بازی می کند که شجاعی آرزویش را دارد. پس تا همینجا یک رقیب به فهرست رقبای بیشمار شجاعی در پرسپولیس اضافه شده است. از این گذشته، با اضافه شدن مهاجمان پرسپولیس در نیم فصل دوم، آن وقت امید عالیشاه هم دوباره از فهرست مهاجمان خارج می شود و به جمع وینگر های پرسپولیس اضافه می شود.

این بدان معنی است که نیاز پرسپولیس در پست وینگر برای ادامه رقابت های فصل، در همه جبهه ها، تامین شده است و علی شجاعی با ماندنش در باشگاه به آینده فوتبالی اش ضرر می زند. با توجه به اینکه او حتی در ترافیک سبک نیم فصل پرسپولیس هم جایی برای بازی در ترکیب اصلی به دست نیاورده، بعید است در پرسپولیس برای ادامه فصل جایی داشته باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1131

به "خروج وینگر چپ پرسپولیس از فهرست یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج وینگر چپ پرسپولیس از فهرست یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید