خبرنگاران فرماندار: 25 تن میوه شب عید در کمیجان آماده توزیع است

به گزارش شهر وبلاگ، اراک - خبرنگاران - فرماندار کمیجان گفت: 25 تن میوه تنظیم بازار شب عید شامل 15 تن پرتقال و 10 تن سیب با نرخ مصوب از 27 اسفندماه در سطح شهرستان توزیع می گردد.

خبرنگاران فرماندار: 25 تن میوه شب عید در کمیجان آماده توزیع است

ابراهیم رستمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: مراکز توزیع میوه و کالاهای اساسی را افزایش دادیم تا با توجه به شیوع کرونا شاهد ازدحام جمعیت و تشکیل صف نباشیم.

وی ادامه داد: با توجه به روزهای سرانجامی سال طرح تشدید بازدیدها در دستور کار ویژه قرار گرفته است که در این راستا بازرسان اصناف و سازمان صمت برای چند واحد صنفی به دلیل گرانفروشی، عدم درج قیمت و کالای تاریخ مصرف گذشته، پفراینده تشکیل دادند و واحدهای متخلف به تعزیرات معرفی شدند.

رستمی بیان داشت: رصد بازار و تشدید نظارت ها تا سرانجام تعطیلات نوروز با قاطعیت اجرا می گردد و هر واحد صنفی که قیمت های مصوب را رعایت نکند، به مراجع قضایی معرفی می گردد.

فرماندار کمیجان بیان نمود: کالاهای اساسی و ضروری مردم نیز با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار ، مازاد بر احتیاج تامین شده است و از این بابت نگرانی در تامین اقلام روزانه شهفرایندان وجود ندارد.

وی بیان نمود: برنامه زمان بندی نانوایی ها و کشیک واحدها خبازی نیز اعلام شده است که در این راستا اتاق اصناف بر فرایند فعالیت واحدهای صنفی کشیک نوروزی نظارت می نمایند.

رستمی توضیح داد: برنامه ای برای اسکان و میزبانی از مهمانان نوروزی نداریم و با توجه به اینکه شرایط شهرستان زرد است ورود و خروج ها بر اساس رعایت پروتکل های (رنگ زرد) انجام می گردد.

وی بیان نمود: انتظار می رود مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز نمایند و با رعایت پروتکل های بهداشتی از شیوع پیک چهارم بیماری جلوگیری کنیم چرا که شرایط زرد شنماینده است.

کمیجان واقع در 101 کیلومتری اراک دارای 39 هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1184

به "خبرنگاران فرماندار: 25 تن میوه شب عید در کمیجان آماده توزیع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار: 25 تن میوه شب عید در کمیجان آماده توزیع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید