جزییات خودکشی برادر بابک خرم دین

به گزارش شهر وبلاگ، سرهنگ وحید سلطانی معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از نجات معجزه آسای افشین خرمدین در خانه اش خبر داد.

جزییات خودکشی برادر بابک خرم دین

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش فارس، سرهنگ سلطانی در تشریح جزئیات خبر نجات معجزه آسای افشین خرمدین از مرگ گفت: صبح روز یکشنبه، اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق و کار های اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در خصوص بحث های اجتماعی انجام دهد و به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری 135 آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند.

وی افزود: رئیس کلانتری 135 آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می گیرد و با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می رفت که افشین، برادر مرحوم بابک خرمدین در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می شود که به جلوی درخانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را از او بگیرد.

معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران شرح داد: نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم می رود و متوجه باز بودن در خانه می شود، اما هرچه افشین را صدا می زند پاسخی نمی شنود و نگران از وقوع اتفاق تلخ دیگری در این خانه، نگهبان وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می شود.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفته که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد.

وی گفت: اگر پلیس برای پیگیری پفراینده در فرایند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود احتمال می رفت افشین خرمدین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1416

به "جزییات خودکشی برادر بابک خرم دین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات خودکشی برادر بابک خرم دین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید