توبیخ مورینیو و بازیکنانش به خاطر بی توجهی به کرونا

به گزارش شهر وبلاگ، باشگاه تاتنهام به نادیده گرفته شدن بعضی موارد بهداشتی و امنیتی توسط اعضای این تیم واکنش نشان داد.

توبیخ مورینیو و بازیکنانش به خاطر بی توجهی به کرونا

به گزارش خبرنگاران، باشگاه تاتنهام به رعایت نشدن محدودیت های معین شده از سوی مقامات انگلیسی در طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مهار ویروس کرونا توسط تعدادی از بازیکنان این تیم واکنش نشان داد.

گویا ژوزه مورینیو و تعدادی از اعضای تیم او بی توجی به هشدارهای ارائه شده در مورد رعایت حفظ فاصله با دیگران به برگزاری تمرینات نموده اند و انتشار یک فیلم در فضای مجازی نشان می دهد که چگونه مقررات مربوط به مهار ویروس کرونا توسط آنها نادیده گرفته شده است.

در این فیلم تعیین است که دو بازیکن تاتنهام، داوینسون سانچس و رایان سسنیون شانه به شانه یکدیگر در حال دویدن هستند که این خلاف مقررات معین شده از سوی دولت انگلیس برای ایجاد فاصله دو متری میان کارمندان و کارکنان نهادهای مختلف است. در حقیقت طبق مقررات وضع شده در انگلیس هیچ دو نفری مگر اینکه اعضای درجه یک خانواده باشند، حق ندارند هنگامی که بیرون از منازل خود هستند، کمتر از دو متر با هم فاصله داشته باشند.

مورینیو هم ظاهراً به گونه ای دیگر این مقررات را نقض نموده و این کار را با نظارت یک جلسه تمرینی ویژه برای تانگوی اندومبله از نزدیک انجام داده است. او اما تأکید نموده که تمام قوانین مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نموده است.

با شروع نقدها از بازیکنان و مربی تاتنهام بابت نادیده دریافت قوانین، سخنگوی این باشگاه به نشریه گاردین گفت: به تمام بازیکنان خود برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی هنگام تمرین در فضای آزاد تذکر داده ایم. اما ضروری است که این تذکرات را به شیوه ای قاطعانه تر بیان کنیم.

باشگاه تاتنهام چندی پیش هم به خاطر تصمیم رئیس اش دنیل لوی برای کاهش حقوق بیش از 500 تن از کارکنان این باشگاه به جز کادر فوتبال به شدت مورد انتقاد واقع شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 163

به "توبیخ مورینیو و بازیکنانش به خاطر بی توجهی به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توبیخ مورینیو و بازیکنانش به خاطر بی توجهی به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید