بازدید از هتل اشباح در سفر به آمریکا

به گزارش شهر وبلاگ، ساختمان لا فوندا از اوایل سال 1607، درست از همان زمانی که شهر سنتافه ایجاد شده، به عنوان هتل مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین هتل لا فوندا یکی از قدیمی ترین ساختمان های این شهر محسوب می شود. در آن موقع، این ساختمان خشتی به عنوان استراحتگاهی برای مسافران به کار می رفت. البته این هتل در گذشته کاربردهای دیگری نیز داشته است از جمله اینکه به عنوان ساختمان دادگستری یا به عنوان زندان برای اولین جنایتکاران ایالت نیومکزیکو کاربرد داشته است. در طی چند قرن گذشته، مهمان خانه ای که در ساختمان لافوندا وجود داشته، چندین بار از بین رفته و دوباره از نو ساخته شده است. این ساختمان پاتوقی شده بود برای جنایتکاران و همچنین محلی بوده است که چندین درگیری و حتی یک مورد خودکشی در آن رخ داده است. معماری زیبا و خیره نماینده ساختمان لا فوندا به دهه 1920 برمی شود اما بسیاری از مهمانان هتل به خاطر معماری زیبای آن، در هتل لا فوندا اقامت نمی نمایند بلکه بیشتر مهمانان هتل مسافت های طولانی را طی می نمایند تا اینکه یک شب پر از دلهره را در این هتل که به هتل ارواح مشهور شده، بگذرانند. گفته می شود که یک قاضی به نام جان پی اسلو در لابی هتل با شلیک گلوله کشته شده که شبح او هر شب درست در زمانی که مهمانان هتل می خواهند استراحتی بنمایند با سر و صدا در لابی هتل به این طرف و آن طرف می رود.

بازدید از هتل اشباح در سفر به آمریکا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور آمریکا از تهران هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

هتل کرسنت، یوریکا اسپرینگز، ایالت آرکانزاس

هتل کرسنت (Crescent) در شهر یوریکا اسپرینگز به عنوان ترسناک ترین هتل آمریکا معرفی شده که ارواح بسیاری در آن رفت و آمد می نمایند. هر شب در هتل کرسنت تورهایی برگزار می شود که به مسافران هتل درباره مهمانانی که روح آن ها برای همواره در این مکان باقی مانده است داستان هایی گفته می شود. شبح مردی با نام مایکل از جمله اشباحی است که برای همواره در این هتل ساکن شده است. او کارگری بوده که در سال 1885 در حال ساختن این هتل از بلندی سقوط می نماید و می میرد. از دیگر اشباح سرگردان در این هتل، روح فرز و چالاک گربه ای به نام موریس و روح سرگردان بیمارانی هستند که یک پزشک قلابی با این فریب که بیماری سرطان آن ها را درمان خواهد نمود این بیماران ناامید و مستاصل را به این شهر و اقامت در این شهرمی کشاند اما این بیماران در هتل کرسنت جان می سپارند. گفته می شود که روح این بیماران هنوز هم در این مکان پرسه می زنند. حتی زمانی که هتل خلوت است و مهمانان زیادی ندارد، به نظر می رسد که سالن و راهروها مملو از اشباحی است که هرگز قصد ندارند این هتل را ترک نمایند.

هتل استنلی، شهر اِستس پارک، ایالت کلرادو

هتل استنلی در سال 1909 و در دورانی ساخته می شود که آمریکا را با نام غرب وحشی می شناسند. گفته می شود که روح فریلَن اسکار استنلی و روح همسرش فلورا که سازندگان و بنیانگذاران این هتل نیز هستند در این هتل باقی مانده است. همچنین گفته می شود که هر شب نوای موسیقی پیانوی قدیمی فلورا در کریدور هتل می پیچد. برخی ادعا نموده اند که در عکس هایی که به طور تصادفی درون هتل گرفته شده اند چهره استنلی نمایان شده است. هتل استنلی ارتباط بیشتری با حوزه ترس و وحشت دارد. استیون کینگ نویسنده مشهور آمریکای که آثار ادبی بسیاری در گونه های وحشت و خیال پردازی داشته در سال 1973 مهمان این هتل بوده است. سرسرا و اتاق های قدیمی این هتل الهام بخش او می شود به طوری که رمان The shining on the hotel بر مبنای این هتل نوشته می شود.

هتل چلسی، نیویورک سیتی، نیویورک

اشباح هتل چلسی، روح افراد عادی نیستند بلکه روح سرگردان افراد شاخته شده و مشهور هستند. بعد از افتتحاح این هتل، هنرمندان بسیاری از جمله مارک تواین، تنسی ویلیامز و جانیس جاپلین مدت های طولانی در هتل چلسی اقامت نموده اند. اما اکنون این هتل به مهمانان خود اجازه اقامت دائمی را نمی دهد. هتل چلسی در سال 1884 ساخته شده است، گفته می شود که این هتل محل اقامت دائمی چندین شبح است که گویا این اشباح به سیاست های جدید این هتل بی توجه هستند و قصد ندارند آنجا را ترک نمایند، دیلِن تامس از جمله افراد مشهوری بوده که در این هتل درگذشته است. بازدیدنمایندگان و مهمانان هتل چلسی بارها ذکر نموده اند که شبحی ترسناک از سردیلن تامس (شاعر انگلیسی زبان اهل ولز) را در حالت بی وزنی ومعلق در هوا با سایر ارواح دیده اند که در سرسرای هتل بی هدف به این سو و آن سو می رفته است.

هتل کوئین مری، شهر لانگ بیچ، کالیفرنیا

کوئین مری یک کشتی کروز مجلل بوده که در زمان خود هیچ نظیر و همتایی نداشته است. کوئین مری در سال 1936 به عنوان کشتی مسافربری سفر خود را آغاز می نماید. طی سه دهه بعد این کشتی مسافربری به کشتی جنگی مبدل می شود اما بعدها، دوباره به عنوان کشتی مسافربری کاربرد پیدا می نماید. در حال حاضر این کشتی در لانگ بیچ برای همواره لنگر انداخته و به یک هتل شناور مبدل شده است که مهمانان و بازدیدنمایندگان بسیاری را از سراسر جهان به سمت خود جذب می نماید. علاوه بر مردگان و تلفات دوران جنگ، کشتی کوئین ماری، مکانی بوده است که تقریبا 49 مرگ ناگهانی در طی سالیان گذشته در آن رخ داده است به طوری که در سرتاسر آمریکا به عنوان یکی از ترسناک ترین مکان هایی شناخته شده است که گفته می شود ارواح بسیاری به آنجا رفت و آمد می نمایند. مهمانان این هتل شناور در طی روز و یا شبانه از این هتل بازدید می نمایند و در پی این هستند که روح جکی Jackie دختری که در دهه 1930 در آب های ساحلی این منطقه غرق شده است را ببیند. بسیاری از مهمانان می خواهند شبح زنی را ببیند که ملبس با لباس شب سفید رنگ و زیبا در تاریکی سالن پایکوبی به تنهایی در حال پایکوبییدن بوده است.

هتل بیلت مور، شهر کورال گِیبلز، ایالت فلوریدا

هتل Biltmore در سال 1926 به عنوان یک هتل لوکس و مجلل ساخته شده است. این هتل درطی سالیان گذشته میزبان مشتریان شیک و ثروتمند بوده است اما در طی جنگ جهانی دوم ساختمان هتل به یک بیمارستان نظامی مبدل می شود. طی سالیان بعد بیلت مور متروکه می شود و تبدیل به محلی می شود برای پرسه زدن افراد ولگرد و بی خانمان تا اینکه در سال 1987 این هتل بازسازی شده و دوباره افتتاح می شود. مهمانان بیلت مور، مکررا گزارش نموده اند که پدیده های فراطبیعی را در ساختمان هتل مشاهده نموده اند، آن ها گفته اند که اشباحی را دیده اند که ناگهان دود شده و به هوا رفته اند. برخی از مهمانان هتل گفته اند که مردان عجیب و غریبی را دیده اند که با لباس یونیفرم قدیمی به این طرف و آن طرف می رفته اند گویا در جستجوی چیزی بوده اند که هرگز نمی توانستند آن را پیدا نمایند.

هتل بولاک، شهر Dead wood، ایالت داکوتای جنوبی

Seth Bullock و Sol Star در سال 1896 آغاز کردند به ساختن زیباترین و بهترین هتل شهر Dead wood، این هتل با موفقیت چشمگیری روبرو می شود اما در سال 1919 زمانی که مالک هتل فوت می نماید این شایعه همه جا می پیچد که روح مالک هتل، همچنان در هتل بولاک باقی مانده و و هتل را اداره می نماید. در حقیقت، حتی بعد از بازسازی کامل هتل در سال های دهه 1990، مهمانان هتل هنوز هم ادعا می نمایند که روح مالک اصلی هتل را همچنان در داخل ساختمان می بینند که در حال هتلداری و سرکشی به کارکنان است. اکنون هتل بولاک برای مهمانانی که مایل هستند به طور کامل درباره تاریخچه این هتل و شهر Dead Wood اطلاعات کسب نمایند، تورهایی را برگزار می نماید.

هتل کوپر کوئین، شهر بیسبی، ایالت آریزونا

بخشی از بنای این هتل به سبک معماری لوکس دوران ویکتوریا و بخشی دیگر از آن به سبک سالن های قدیمی روستیک ساخته شده است. این هتل در شهر بیسبی در اواخر دهه 1890 و در بحبوحه رونق و شکوفایی استخراج معادن ساخته شد. در اپیزودی از سریال شکارچیان روح، هتل کوپر کوئین به تصویر کشیده شده است. مهمانان کوپر کوئین با امید اینکه اشباح هتل را ببینند به این مکان می آیند اما اغلب ناامید می شوند زیرا می بینند که اقامت در این هتل، هیچ ترس و وحشتی را به آن ها القا نمی نماید. مشهورترین شبحی که در این هتل دیده شده است مربط به زنی جوان با نام جولیا است. بر طبق گفته ها جولیا عاشق مردی می شود که هیچ توجهی به او ندارد نهایتا این عشق ویرانگر باعث می شود که جولیا در این هتل به زندگی خود انتها دهد. کسانی که روح جولیا را دیده اند، می گویند که روح او هر شب در کوپر کوئین پرسه می زند و در گوش مهمانان هتل نجوا می نماید. برخی نیز شبح جولیا را در پایین پله ها در حال پایکوبی دیده اند.

هتل بِربون اورلئان، شهر نیو اورلئان، ایالت لوئیزیانا

هتل بِربون اورلئان به خاطر تاریخچه طولانی خود و ارتباطی که با پدیده های فراطبیعی داشته، بسیار مشهوراست. این هتل شاید یکی از مشهورترین مکان هایی است که در تمام محله قدیمی French Quarter، ارواح به آنجا رفت و آمد می نمایند. از جمله ارواحی که در این هتل دیده شده اند شبح سربازی است که بر طبق گفته ها، لنگان لنگان و به زحمت در حالی که شمشیرش بر روی زمین کشیده می شود و صدای آن بین دیوارهای هتل انعکاس پیدا می نماید به سمت سرسرای هتل پیش می رود. برخی از میهمانان هتل ادعا می نمایند شبح زنی را دیده اند که در زیر نور مهتاب به تنهایی در حال پایکوبی بوده است. کارکنان هتل نیز گفته اند که لکه ای سرخ رنگ را از روی قالیچه پاک نموده اند در حالی که روز بعد آن لکه درست در همان جای قبلی دوباره ظاهر شده است. کسانی که به پدیده های فرا طبیعی اعتقاد دارند، می گویند که این لکه خون است. این لکه دقیقا در همان مکانی قرار گرفته است که چندین قرن پیش در آنجا یک دوئل مرگبار بین دو مرد ثروتمند اروپایی رخ داده است.

هتل لوگِن، شهر نیو هوپ، ایالت پنسیلوانیا

قدمت این هتل به سال 1727 بر می شود. لوگن نیزدر فهرست هتل هایی جای گرفته است که به خانه ارواح مشهور شده اند. هشت شبح در این مهمانخانه 16 اتاقی دیده شده است. مهمانان این هتل قادر بوده اند که تجسم یافتن و ظاهر شدن این ارواح را به طرز حیرت آوری با جزئیات دقیق توضیح دهند. برخی از اتاق های این مهمانخانه کوچک، مانند اتاق شماره 6 کانون پدیده های غیر معمول و عجیب و غریب است. مهمانان اتاق شماره 6 بارها بیان نموده اند که شبح دو بچه کوچک را دیده اند که به سبک دوره مستعمرات لباس پوشیده بودند. برخی نیز شبح زنی را دیده اند که به گفته مالکان فعلی هتل، روح مادر صاحب قبلی هتل است.

منبع: کجارو
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1036

به "بازدید از هتل اشباح در سفر به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از هتل اشباح در سفر به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید