اقدامات ترافیکی برای شنبه کرونایی در پایتخت

به گزارش شهر وبلاگ، مدیریت شهری تهران اقداماتی را برای حضور دو سوم کارکنان در سطح شهر پیش بینی نموده است.

اقدامات ترافیکی برای شنبه کرونایی در پایتخت

به گزارش خبرنگاران، از صبح شنبه 23 فروردین ماه طرح ترافیک از ساعت 7:30 صبح تا 19:00 اجرایی خواهد شد که از ساعت 14:00 تا 16:00 شهروندان شاغل دو ساعت فرصت دارند یک خروج رایگان از محدوده طرح های ترافیکی داشته باشند. همچنین شهروندان برای استفاده از تخفیف های طرح ترافیک حداقل باید 56 هزار تومان اعتبار در حساب شهروندی خود داشته باشند.

ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت خود به مسافران خدمات رسانی می نماید و علامت هایی را نیز بر روی جایگاه های اتوبوس گذاشته تا فاصله اجتماعی رعایت گردد. در جایگاه های دو تایی تنها یک نفر می تواند بنشیند و در کف اتوبوس ها نیز علامت هایی نصب شده است.

مدیران اتوبوس رانی از شهروندان درخواست کردند برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوار شدن در اتوبوس هایی که مسافر زیاد دارند، خودداری نمایند. همچنین طرز رزرو جایگاه برای اتوبوس های خارج از ناوگان حمل و نقل عمومی اجرایی خواهد شد. این طرح در شرکت های اتوبوس واحد اجرایی نمی گردد.

در تاکسی ها نیز برای رعایت طرح فاصله گذاری تنها سه مسافر سوار خواهند شد و برای ایجاد فاصله میان رانندگان تاکسی و مسافران نیز طلق هایی نصب شده است که در مرحله اول این جداسازی بر روی 3 هزار دستگاه تاکسی اجرایی شده است.

در مترو نیز نشانه های فاصله گذاری بر روی پله های برقی، راهروهای مترو و ایستگاه ها و داخل واگن ها صورت گرفته و به جز ضدعفونی کردن قطارها، ایستگاه ها و پایگاه ها در چندین نوبت، مدیران مترو از شهروندان درخواست کردند که به برچسب های فاصله گذاری شده توجه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 172

به "اقدامات ترافیکی برای شنبه کرونایی در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات ترافیکی برای شنبه کرونایی در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید