از کیا اپتیما ۲۰۱۸ بیش تر بدانیم

قیمت و جزئیات کیا اپتیما ۲۰۱۸ به روز شده این هفته اعلام شده است.

این خودرو از ظاهری جدید، تجهیزاتی نوین و اصلاحاتی در قیمت ها بهره می برد.

به روز رسانی این خودرو بسیار اندک است اما برای اولین بار به اپل کارپلی و اندروید اتو مجهز شده است.

تغییرات ظاهری این خودرو بسیار شبیه به K5 در بازار کره است که شامل چراغ های جلو و عقب جدید به همراه لامپ های LED اصلاح شده، سپرها و رینگ های نوین و تریم داخل اصلاح شده است.

مدل پایه Si این خودرو با قیمت ۳۳۳۹۰ دلار (کاهش ۱۱۰۰ دلاری) به فروش می رسد. تغییرات این مدل جدید شامل به روز رسانی سیستم سرگرمی، مانیتور هوشیاری راننده به همراه کمک ثبات در مسیر است.

موتور این خودرو بی تغییر باقی مانده و مدل پایه آن از موتور ۲٫۴ لیتری چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۳۸ کیلووات و گشتاور ۲۴۱ نیوتون متر بهره می برد که نیروی آن از طریق گیربکس اتوماتیک شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می شود.

تجهیزات جدید در این مدل شامل دوربین دید پشت با هدایت دینامیک، ترمز اضطراری خودکار، لامپ های LED دید در روز و رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی است.

نسخه GT این خودرو با قیمت ۴۳۲۹۰ دلار (کاهش ۱۲۰۰ دلاری) عرضه می شود. این نسخه دارای اپل کارپلی و اندروید اتو، ۱۰ سال به روز رسانی MapCare برای سیستم ناوبری ماهواره ای و حالت رانندگی هوشمند مازاد است.

نیروی این مدل از موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ بنزینی قبلی تامین می شود که قدرت ۱۸۰ کیلووات و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر خواهد داشت. نیروی این موتور از طریق گیربکس اتوماتیک شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می شود.

کیا اپتیما به روز شده اکنون قابل سفارش است.

مطالب مشابه