آئودی Q3 به یک شاسی بلند بزرگتر تبدیل شد

آئودی Q3 به یک شاسی بلند بزرگتر تبدیل شد

امتیاز بدهید

آئودی هفته گذشته نسل جدید مدل آئودی Q3 را رونمایی کرد. برخلاف نسل اول این ماشین، Q3 دیگر کوچکترین شاسی‌بلند آئودی نیست. این کارخانه پارسال مدل جدید Q2 را به بازار عرضه کرده است. برای اینکه جا برای این عضو جدید خانواده بازتر شود، آئودی ابعاد Q3 جدید را کمی بزرگتر کرده است و شباهتش به یک شاسی‌بلند بیشتر شده است.

ظاهر ماشین شبیه به آئودی Q8، بزرگترین و لوکس‌ترین شاسی‌بلند آئودی است. با بزرگ‌تر شدن ماشین، یکی از اشکال‌های مهم نسل اول برطرف شده و جای سرنشینان عقب بیشتر شده است.

آئودی Q3 به سیستم جدید مدیریت خودروی آئودی مجهز شده است که یک نمایشگر ده اینچی لمسی دارد. خریداران می‌توانند به جای کیلومتر‌شمار معمولی، یک نمایشگر دیجیتال سفارش دهند. از امکانات جدید دیگر، سیستم رانندگی خودران در ترافیک است که با آن ماشین برای حرکت تقریبا نیازی به راننده ندارد.

موفقیت Q3 برای آئودی بسیار مهم است. پس از شاسی‌بلند Q5 و سدان A4، این ماشین پرفروش‌ترین مدل آئودی است و ده درصد کل تولید کارخانه را شامل می‌شود. نسل جدید این ماشین رقیبان سختی را پیش رو دارد و باید با ماشین‌هایی نظیر ب‌ام‌و X1، ولوو XC40، جگوار ئی-پیس (E-Pace) و رنج‌روور ایووک رقابت کند.

مطالب مشابه